FROM SCIENCE WITH L VE

Dwatro Laboratories®

FROM SCIENCE WITH L VE

Dwatro Laboratories®

Poznajmy się

Nazywam się Dorota Wątróbska-Świetlikowska, posiadam tytuł naukowy doktora habilitowanego nauk farmaceutycznych.

W roku 2009 uzyskałam stopień doktora nauk farmaceutycznych z wyróżnieniem nadany przez Gdański Uniwersytet Medyczny, a w 2021 roku tytuł doktora habilitowanego nauk farmaceutycznych w dziedzinie nauk medycznych i nauk o zdrowiu w dyscyplinie nauki farmaceutyczne.

Tematem moich zainteresowań naukowych od wielu lat są submikronowe układy dyspersyjne takie jak: emulsje submikronowe, liposomy czy liposfery.

kolagen z kwasem hialuronowym biotyna cynk selen witamina c e z kolagenem kolagen kwas hialuronowy kolagen z kwasem hialuronowym suplement diety liposomalny liposom technologia liposomalna suplementy liposomalne

Dwatro Laboratories®— z pasji od serca

Dwatro Laboratories® powstało z pasji i miłości do mojej pracy. Chciałam wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie naukowe, aby stworzyć wysokiej jakości, bezpieczne i skuteczne suplementy diety. Chciałam połączyć świat nauki z codziennością, aby stworzyć suplementy w postaci liposomalnej, ponieważ liposomy transportują do komórek naszego organizmu znacznie więcej substancji odżywczych lub aktywnych niż tradycyjna forma podania, np.: tabletka czy kapsułka.

Największą satysfakcję daje mi, kiedy po przekonaniu się o skuteczności, wracacie Państwo po produkty marki Dwatro Laboratories®, jesteście zadowoleni z efektu, widzicie i czujecie ten efekt. To jest dla mnie najważniejsze. To jest mój cel.

Doświadczenie naukowe​

Uczestniczyłam w wielu konferencjach i zjazdach naukowych w Polsce i za granicą oraz wygłaszałam wiele wykładów naukowych. Na uwagę zasługuje fakt, że dwukrotnie, w roku 2014 w San Antonio w USA oraz 2015 w Dubaju, otrzymałam podczas międzynarodowych konferencji naukowych wyróżnienia za najlepszą pracę naukową przedstawioną w postaci posteru.

W marcu 2021 roku uzyskałam stopień naukowy doktora habilitowanego nauk farmaceutycznych w dziedzinie nauk medycznych i nauk o zdrowiu w dyscyplinie nauki farmaceutyczne.

Chciałam stworzyć serię produktów kompleksowych, wieloskładnikowych, skutecznych, bezpiecznych i wygodnych. Preparaty są zaprojektowane tak, aby dostarczać wiele ważnych składników w jednej porcji i to tylko raz dziennie. Oprócz tego zależało mi na wygodzie i łatwości stosowania. Dlatego wszystkie produkty są w postaci saszetek z żelem liposomalnym. Możesz taką saszetkę zawsze mieć przy sobie. Nie musisz rozpuszczać, nie musisz popijać i możesz ją stosować niezależnie od posiłków — kiedy chcesz.
Każda saszetka jest wytwarzana na miejscu i dokładnie ważona, co gwarantuje zgodności pomiędzy zawartością, a deklarowanym składem.
Saszetki są wielowarstwowe, dzięki czemu skutecznie chronią zawartość przed środowiskiem zewnętrznym i wymianą gazową. Wewnętrzna warstwa saszetki wykonana jest z polietylenu, najmniej reaktywnego materiału, gwarantującego brak interakcji pomiędzy zawartością saszetki a opakowaniem. Na zewnątrz saszetki zostały użyte farby typu “low migration” o zmniejszonej migracji.

Dorota Wątróbska-Świetlikowska

Jakość i bezpeczeństwo

Bardzo zależało mi na bezpieczeństwie i najwyższej jakości wszystkich produktów wytwarzanych
w Dwatro Laboratories®, dlatego:

Wszystkie substancje odżywcze są w jakości farmakopealnej,
a maszyny kontaktujące się z produktem są wykonane ze stali 316.
Stosowana woda przy produkcji wszystkich preparatów jest otrzymywana na miejscu, dzięki specjalistycznej aparaturze wyposażonej w system czujników, monitorujących jakość wody na każdym etapie produkcji.
W niektórych produktach zostały użyte trzy formy witaminy C (L-askorbinian sodu, L-askorbinian wapnia, kwas L-askorbinowy), co sprawia, że produkty są bezpieczne dla osób z dolegliwościami żołądkowymi.
Źródłem omega-3 jest olej z mikroalg, rokitnika i nasion lnu — dlatego produkty są odpowiednie dla wegan i wegetarian.